Kontakt oss

Vi hjelper deg - ta kontakt

Enten du har spørsmål til vår salgs- og serviceavdeling, til vår økonomiavdeling eller til lageret, ta kontakt så hjelper vi deg gjerne! Vi er en gjeng med engasjerte og erfarne medarbeidere som er her for deg.

Petter Førsund


Produktsjef/ Salg Østlandet
petter@empakk.no
Mobil: 905 68 060

Roger Halland Andersen


Servicesjef og salg
roger@empakk.no
Mobil: 909 22 907

Birgitte Skjødt Johansen


Kontor og regnskap
birgitte@empakk.no
Dir.nr.: 69 32 69 10

Karl Asbjørn Haug


Distriktssjef/Salgsansvarlig midt og nord Norge
karl-asbjorn@empakk.no
Mobil: 959 92 581

Marcus Larsson


Lagersjef
marcus@empakk.no
Mobil: 909 37 131

Åge Hustvedt


Distriktsjef vestlandet
age@empakk.no
Mobil: 960 40 535

Christian Damre


Service/Lager
christian@empakk.no
Mobil: 45 90 40 80

Kjell Håvard Liane


Daglig leder/salg Østlandet:
kjell@empakk.no
Mobil: 905 25 045

bunn003_fyrtarn.pngbunn002_bfsn.pngbunn003_gront.jpgbunn001_strek.png Empakk AS | Pb. 42 | 1662Rolvsøy | Norway | Telefon: 69 32 69 10 | Telefaks: 69 32 69 09 | post@empakk.no | Org. 984 398 026 MVA